Suplování:   Pondělí 18.6.2018

datum výpisu: 18.6.2018 (8:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

 

výl.

výl.

výl.

výl.

výl.

výl.

výl.

výl.

výl.

5.A

           

jiný

     

7.A

         

jiný

       

8.A

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

4.C

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Farník Petr (jiný)

         

-

>>

     

Keprt Tomáš (org.)

 

-

-

Ne

-

..

-

     

Kolář Petr (org.)

 

-

-

Ře

..

-

-

..

   

Limberský Ondřej (jiný)

 

..

-

..

-

..

-

-

-

Pavlíková Kamila (lk)

               

..

 

Soukupová Milana (jiný)

         

-

       

Vašinová Eva (dov.)

 

..

-

Kh

..

-

-

..

-

-

Wątroba Jan (výl.)

 

-

-

..

-

..

..

..

..

..

Zahálková Dana (výl.)

 

-

-

..

..

..

-

-

-

..

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

8.hod

Sz

Sz

 

odpadá

 

(Pv)

2.A

3.hod

Tv

Dív

(208)

spojí

Nespěchal Jiří

(Ke)

 

8.hod

Sz

Sz

 

odpadá

 

(Pv)

3.A

1.hod

Čj

 

(201)

výměna <<

Divišová Jana

z (12.6. 2.hod)

 

1.hod

   

výměna >>

 

na 12.6. 2.hod

 

4.hod

Ch

 

(106)

přesun <<

Farník Petr

z 6.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Zh)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Wa)

 

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Sz

Sz

 

odpadá

 

(Pv)

5.A

4.hod

Zsv

 

(202)

přesun <<

Pecháčková Pavla

z 8.hod

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Va)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ke)

 

8.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 19.6. (Út) 0.hod

1.C

7.hod

It

A1

(310)

přesun <<

Šrůtková Václava

z 9.hod

 

7.hod

It

A2

(303)

přesun <<

Zárubová Renata

z 9.hod

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Va)

 

9.hod

It

A1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

It

A2

 

přesun >>

 

na 7.hod

6.A

2.hod

Aj

A1

(205)

spojí

Pecháčková Pavla

(Li)

 

3.hod

M

 

(302)

supluje

Kohút Jan

(Va)

 

5.hod

M

 

(302)

přesun <<

Kohút Jan

z 6.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Wa)

 

9.hod

D

   

odpadá

 

(Wa)

2.C

3.hod

Nj

Nj

(209)

spojí

Řehořová Dana

(Kl)

 

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Li)

7.A

6.hod

M

 

(210)

výměna <<

Soukupová Milana

z 22.6. (Pá) 2.hod

 

6.hod

Rj

Rj

 

výměna >>

 

na 22.6. (Pá) 2.hod

 

6.hod

Fj

Fj

 

výměna >>

 

na 22.6. (Pá) 2.hod

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kl)

 

9.hod

Fzc

Fzc

 

odpadá

 

(Zh)

3.C

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kl)

 

8.hod

Ajk

Ajk

(201)

přesun <<

Pecháčková Pavla

z 9.hod

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Wa)

 

9.hod

Ajk

Ajk

 

přesun >>

 

na 8.hod

 

9.hod

Fzc

Fzc

 

odpadá

 

(Zh)

Týden sportu – sportovních aktivit se budou účastnit vybraní žáci školy; podrobnosti jsou zveřejněny na nástěnce v mezipatře.

7.A (So) - Ma 5. vh, učebna 210
5.A (So) - Ma 6. vh, učebna 201

 

 

Suplování:   Úterý 19.6.2018

datum výpisu: 18.6.2018 (8:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.A

 

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

4.C

 

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Grundová Hana (jiný)

 

-

-

<>

-

-

-

     

Limberský Ondřej (jiný)

 

-

Le

To

..

-

-

-

-

-

Peroutková Iva (org.)

     

Fr

..

..

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Tv

Dív

(208)

supluje

Fricová Daniela

(Pr)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Pr)

3.A

3.hod

Vv

A1

(306)

spojí

Tomšová Václava

(Li)

5.A

0.hod

Z

 

(106)

přesun <<

Nespěchal Jiří

z 18.6. (Po) 9.hod

 

3.hod

M

 

(303)

výměna <<

Soukupová Milana

z 22.6. (Pá) 1.hod

 

3.hod

Bi

   

výměna >>

 

na 22.6. (Pá) 1.hod

1.C

2.hod

Aj

A1

(201)

spojí

Lenochová Marie

(Li)

6.A

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Pr)

Týden sportu – sportovních aktivit se budou účastnit vybraní žáci školy; podrobnosti jsou zveřejněny na nástěnce v mezipatře.

 

Zpracováno v systému Bakaláři