Suplování:   Pondělí 29.5.2017

datum výpisu: 26.5.2017 (8:04)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

 

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

2.C

 

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

8.A

 

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

4.C

 

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Divišová Jana (lk)

 

-

Pv

             

Fricová Daniela (kurz)

 

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Hübner Zdeněk (lk)

 

..

..

             

Jiráský Michal (kurz)

 

..

-

-

..

..

..

-

-

-

Kohút Jan (org.)

   

-

-

           

Kolář Petr (kurz)

 

..

Ře

-

..

..

..

-

-

-

Limberský Ondřej (kurz)

 

..

..

Be

-

-

..

-

-

-

Soukupová Milana (kurz)

 

..

Km

-

-

-

-

-

-

-

Vašinová Eva (org.)

 

-

               

Wątroba Jan (dov.)

 

..

..

..

-

..

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

305

 

ne

ne

ne

ne

         

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kl)

 

2.hod

Čj

 

(301)

supluje

Pavlíková Kamila

(Di)

3.A

6.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Kl)

4.A

1.hod

Ov

 

(209)

přesun <<

Pecháčková Pavla

z 6.hod

 

1.hod

Ge

   

odpadá

 

(Fr)

 

2.hod

F

 

(313)

supluje

Kmentová Zdeňka

(So)

 

6.hod

Ov

   

přesun >>

 

na 1.hod

5.A

2.hod

Ch

 

(105)

přesun <<

Petrová Jarmila

z 31.5. (St) 4.hod

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Fr)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Wa)

1.C

2.hod

Nj

Nj

(201)

spojí

Řehořová Dana

(Kl)

 

5.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 2.6. (Pá) 2.hod

7.A

1.hod

La

La

 

odpadá

 

(Wa)

 

1.hod

Zes

Ek

 

odpadá

 

(Hb)

 

2.hod

La

La

 

odpadá

 

(Wa)

 

2.hod

Zes

Ek

 

odpadá

 

(Hb)

 

5.hod

Du

Du

 

odpadá

 

(Ji)

 

6.hod

Du

Du

 

odpadá

 

(Ji)

 

9.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 30.5. (Út) 0.hod

3.C

1.hod

La

La

 

odpadá

 

(Wa)

 

1.hod

Zes

Ek

 

odpadá

 

(Hb)

 

2.hod

La

La

 

odpadá

 

(Wa)

 

2.hod

Zes

Ek

 

odpadá

 

(Hb)

 

3.hod

Aj

A2

(101)

spojí

Benešová Hana

(Li)

 

5.hod

Du

Du

 

odpadá

 

(Ji)

 

6.hod

Du

Du

 

odpadá

 

(Ji)

2.C, 6.A - sportovní kurz; pokud studenti na kurz nejedou, učí se podle rozvrhu 5.A (studenti ze 6.A) a 3.C (studenti z 2.C).

 

Zpracováno v systému Bakaláři