Suplování:   Pondělí 25.6.2018

datum výpisu: 26.6.2018 (8:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

exk.

exk.

exk.

exk.

org.

org.

org.

org.

 

2.A

         

org.

org.

org.

org.

 

3.A

         

org.

org.

org.

org.

 

4.A

         

org.

org.

org.

org.

 

5.A

         

org.

org.

org.

org.

org.

1.C

 

org.

org.

org.

org.

org.

org.

org.

org.

org.

6.A

         

org.

org.

org.

org.

org.

2.C

         

org.

org.

     

7.A

         

org.

org.

org.

org.

org.

3.C

         

org.

org.

org.

org.

org.

8.A

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

4.C

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

vol.

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Menšík Josef (org.)

           

..

..

   

Kupka Tomáš (sem.)

 

..

Po

-

           

Řehořová Dana (org.)

           

..

     

Demel Jaroslav (org.)

           

..

..

   

Farník Petr (org.)

           

..

     

Fricová Daniela (exk.)

 

..

..

-

..

         

Fricová Daniela (org.)

         

..

..

 

..

 

Grundová Hana (org.)

         

..

..

..

   

Jiráský Michal (org.)

         

..

       

Keprt Tomáš (org.)

         

..

       

Kmentová Zdeňka (org.)

         

..

       

Kohút Jan (org.)

           

..

     

Kolář Petr (org.)

             

..

   

Limberský Ondřej (jiný)

 

..

-

..

-

..

-

-

-

Nespěchal Jiří (org.)

         

..

..

..

..

..

Pavlíková Kamila (org.)

               

..

 

Pecháčková Ivana (org.)

           

..

..

   

Pecháčková Pavla (org.)

           

..

 

..

..

Petrová Jarmila (org.)

 

..

..

-

..

         

Pěkníková Martina (org.)

           

..

     

Soukupová Milana (org.)

             

..

   

Šrůtková Václava (dov.)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

Tomšová Václava (org.)

           

..

     

Vašinová Eva (org.)

             

..

   

Wątroba Jan (org.)

         

..

..

..

..

..

Zahálková Dana (org.)

         

..

     

..

Zárubová Renata (org.)

         

..

   

..

..

Židková Michaela (exk.)

 

..

Be

..

..

         

Židková Michaela (org.)

           

..

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

109

 

ne

ne

ne

ne

         

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

D

   

odpadá

 

(Ži)

3.A

2.hod

Šj

Šj

(106)

spojí

Poldauf Petr

(Kp)

4.A

2.hod

Aj

A2

(110)

spojí

Benešová Hana

(Ži)

 

4.hod

Ajk

A1

 

odpadá

 

(Li)

 

4.hod

Ajk

A2

 

odpadá

 

(Ži)

6.A

2.hod

Aj

A1

(205)

spojí

Pecháčková Pavla

(Li)

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pt)

2.C

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Pt)

 

2.hod

F

 

(313)

přesun <<

Kohút Jan

z 4.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Pt)

 

3.hod

Nj

Nj

(113)

změna

Kolář Petr

 
 

4.hod

F

   

přesun >>

 

na 2.hod

7.A

1.hod

Bic

Bic

 

odpadá

 

(Fr)

 

2.hod

Bic

Bic

 

odpadá

 

(Fr)

3.C

1.hod

Bic

Bic

 

odpadá

 

(Fr)

 

2.hod

Bic

Bic

 

odpadá

 

(Fr)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Fr)

1.A - Bacrie; dozor: Ži, Fr
1.C - třídnické hodiny 1. až 4. vh; Pt; uč. 109

Od 13:00 pedagogická rada

Úterý 26. června, středa 27. června: 1.A, 2.A, 3.A, 4.A Legiovlak (bližší informace TU); 2. až 4. vh třídnické práce
Čtvrtek 28. června: 1. vh ukončení školního roku, předání vysvědčení
Pátek 29. června: ředitelské volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři