Suplování:   Úterý 26.9.2017

datum výpisu: 26.9.2017 (9:56)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.A

     

div.

div.

div.

       

6.A

     

div.

div.

div.

       

7.A

     

div.

div.

div.

       

8.A

     

div.

div.

div.

       

4.C

     

div.

div.

div.

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Menšík Josef (org.)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Divišová Jana (div.)

     

..

-

-

       

Kohút Jan (nem.)

 

-

Šr

..

Šr

-

Pt

..

-

-

Limberský Ondřej (div.)

     

To

..

-

       

Pecháčková Pavla (div.)

     

-

Pn

..

       

Soukupová Milana (org.)

     

-

..

..

       

Vašinová Eva (div.)

     

Gr

..

..

       

Wštroba Jan (div.)

     

-

..

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

3.hod

Aj

A1

(306)

spojí

Tomšová Václava

(Li)

4.A

3.hod

Ge

 

(301)

supluje

Grundová Hana

(Va)

 

4.hod

M

 

(309)

supluje

Šrůtková Václava

(Kh)

6.A

7.hod

Šj

Šj

(206)

přesun <<

Pěkníková Martina

z 9.hod

 

7.hod

Fj

Fj

(306)

přesun <<

Tomšová Václava

z 9.hod

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(Kh)

 

9.hod

Šj

Šj

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

Fj

Fj

 

přesun >>

 

na 7.hod

3.C

4.hod

Aj

A2

(201)

spojí

Pěkníková Martina

(Pá)

8.A

2.hod

M

 

(302)

supluje

Šrůtková Václava

(Kh)

 

6.hod

Mac

Mac

(302)

supluje

Petrová Jarmila

(Kh)

4.C

6.hod

Mac

Mac

(302)

supluje

Petrová Jarmila

(Kh)

5.A (Pá), 6.A (Va), 7.A (Wa), 8.A (Di), 4.C (Li), výběr žáků z jiných tříd - 3. až 5. vh Příběhy bezpráví (Malá scéna); společný odchod od školy v 10:10; po skončení akce společný návrat, výuka pokračuje podle rozvrhu (je možné, že část 5. vh proběhne)

 

 

Suplování:   Středa 27.9.2017

datum výpisu: 26.9.2017 (9:56)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Fricová Daniela (SŠH)

 

Fa

Kl

-

-

..

-

-

-

-

Kohút Jan (nem.)

 

..

-

Be

 

-

-

-

-

-

Šrůtková Václava (lk)

 

..

..

Pn

..

-

-

-

..

..

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

1.hod

F

   

odpadá

 

(Kh)

 

3.hod

Aj

 

(309)

supluje

Benešová Hana

(Kh)

5.A

3.hod

It

A1

(310)

supluje

Pěkníková Martina

(Šr)

 

4.hod

It

A1

 

odpadá

 

(Šr)

1.C

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Fr)

6.A

1.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

 

2.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

 

4.hod

M

 

(202)

výměna <<

Kohút Jan

z 25.9. (Po) 6.hod

 

4.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 25.9. (Po) 6.hod

2.C

1.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

 

2.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

7.A

1.hod

Ch

 

(105)

supluje

Farník Petr

(Fr)

 

8.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

 

9.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

3.C

8.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

 

9.hod

Its

Its

 

odpadá

 

(Šr)

8.A

2.hod

Tv

Dív

(108)

spojí

Kolář Petr

(Fr)

Pravidelná provozní porada se nekoná.

6.A (4. vh - Ma): Km

28.9. Státní svátek
29.9. Ředitelské volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři